Якісний електродвигун

Додана 18 Березня 2021

«Якісні електродвигуни». «Надійний електродвигун АІР». «Наші електродвигуни найкращі». Такі і схожі на ці оголошення можна зустріти у кожного продавця електродвигунів. Але що ховається за настільки туманним поняттям «якість» і «надійність», стоять за ними реальні цифри і дані, а не тільки красивий мовний зворот продавця, який хоче «втюхати» вам свій товар? Давайте розбиратися…

"Мені потрібен надійний електродвигун". "Який електродвигун якісний?" "Як вибрати хороший двигун, який прослужить дуже довго?" "Наскільки довговічні електродвигуни ТМ Мотор від компанії «МНП Промелектро» Нова Каховка?" З такими і схожими питаннями стикаються менеджери нашої компанії кожен день.

Відразу з'ясуємо, що поняття надійність електродвигуна, річ, таки, дуже точна і регламентується ГОСТ 16372-84, який відповідає Публікації 34-9 МЕК..

Під надійністю двигуна розуміється його властивість зберігати в часі у встановлених межах значення все параметрів, що характеризують здатність виконувати необхідні функції в заданих режимах і умовах застосування, технічного обслуговування, ремонтів, зберігання і транспортування.

Надійність будь-якого електродвигуна складається з поєднання безвідмовності, довговічності і ремонтопридатності.

Безвідмовність - це властивість двигуна безперервно зберігати працездатний стан протягом деякого часу.

Довговічність - це властивість двигуна зберігати працездатний стан до настання граничного стану при встановленій системі технічного обслуговування і ремонту.

У практиці взаємодії виробника і споживача асинхронних електродвигунів загального призначення склалися наступні вимоги до довговічності і безвідмовності:

- середній термін служби станини, вала, підшипникових щитів і сердечників не менше 15 років при напрацюванні не більше 40 000 годин;

- напрацювання обмоток статора 20 000 годин при ймовірності безвідмовної роботи 0,8 - 0,9;

- напрацювання підшипників 12 000 - 20 000 годин при ймовірності безвідмовної роботи 0,98 - 0,99;

Вимоги до надійності безперервно зростають у зв'язку з підвищенням в роботі частки електричних механізмів. Збиток від відмови двигуна пропорційний частці роботи всіх електричних механізмів. Так як при відмові одного з електродвигунів механізму, простоює весь об'єкт.

Як ми бачили вище, поняття надійності і довговічності електродвигуна далеко не ефемерне. За ними стоять точні цифри, ГОСТи і протоколи випробувань.

При виборі електродвигуна, не полінуйтеся запитати у продавця, що він має на увазі під словом надійність, оперує він відповідними цифрами і чи є у нього документи (сертифікати, протоколи випробувань та ін.) З реальними показниками, які підтверджують справжню НАДІЙНІСТЬ продаваних їм ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ.

Нижче ми наводимо протоколи випробувань асинхронних електродвигунів торгової марки ТМ Мотор компанії ТОВ «МНП Промелектро» Нова Каховка, що підтверджують надійність, довговічність і безвідмовність наших двигунів. Всі випробування проводилися відповідно до ГОСТ в спеціальній лабораторії заводу «Електромаш» м Нова Каховка перевіреними приладами.

 

Якщо у вас виникли труднощі при виборі електродвигуна, просто зв'яжіться з менеджерами компанії «МНП Промелектро» будь-яким зручним для вас способом. Номери телефонів та пошта знаходяться в шапці сайту.

Сподіваємося ця стаття була вам корисна. Заходьте частіше на наші сайти. Ми постійно оновлюємо наш навчальний і пізнавальний контент.

вверх