Гарантія

Гарантія на електродвигун ставити 2 рік. Зобов'язання гарантійного обслуговування вступають в силу з дня реализации двигуна покупцеві. Умови гарантійного и негарантійного випадки вікладені в паспорті, Який додається до двигуна.

За основними характеристиками, продукція, що реалізується нашим підприємством, повністю відповідає державним стандартам України і РФ, міжнародним і європейським нормам. Електродвигуни нашої компанії пройшли необхідні випробування, сертифіковані в Україні в системі сертифікації УкрСЕПРО і мають всю необхідну супровідну документацію.

  

 

 

Гарантія на електродвигун надається при дотриманні наступних правил:

  1. Установка електромагнітного пускача.
  2. Струмовий захист - установка  теплового реле  (контроль струму). При навантаженні струм не повинен перевищувати номінальний струм (I н.), Зазначений на табличці двигуна.
  3. Тепловий захист - установка  РТС термостата  контролю температури обмотки електродвигуна. (контроль температури обмоток статора двигуна)

Наші електродвигуни, починаючі зі 160 габариту (H-160mm) и вищє, комплектуються термістором РТС Серії MT-MZ6 по 1 шт. на шкірні фазу!

 

При зупінці устаткування і Відключення електродвигун від мережі напруги, Наступний пуск та патенти Проводити без НАВАНТАЖЕННЯ. (Тобто если у вас шнековий прес, Дробарка, подрібнювач - перед пуском слід вівантажіті всю сировина з РОбочий обладнання).

Часті пуски спалять обмотку статора двигуна! Наші електродвигуни розраховані на роботу в трівалому режімі ( режим  S 1 ).

Допускається нагрівання обмотки статора асинхронного електродвигуни до 155 С про  (клас нагрівостійкості  F )

Допускається нагрівання всех частин асинхронного електродвигуни включаючі підшипники до 100 С про

Струм холостого ходу (  I х.х.) может буті Рівний або близьким за значенням Струму номінальному ( I н).

Струм холостого ходу ( I х.х.) НЕ лінійна величина и Ніяк НЕ регламентується ГОСТ и ТУ заводу виробника.  Показання Струму холостого ходу не могут буті підставою для Визнання вироби бракованих.

Поповнення мастила підшіпнікового Вузли та патенти Проводити через 2000 ... 3000 годин роботи двигуна, но не рідше одного разу на 1,5 року.

вверх